Музичне відділення
Один німецький поет сказав: «Велич мистецтва ясніше за все проявляється в музиці». Адже поезія найближче до музики, а саме музика найближче до наших найглибших почуттів. Музика здатна висловити те, чого не скажеш словами. Всю ту бурю емоцій, що існує всередині кожного з нас. Ми самі вибираємо спосіб говорити на мові музики: для когось – це фортепіано, для іншого – гітара, а хтось вчиться володіти своїм голосом, виступаючи в хорі і сольно. При цьому, кожен з нас освоює універсальні закони будови музики, перевіряючи алгеброю гармонію на уроках сольфеджіо. І ще безліч таємниць і загадок розкриває нам історія музичного мистецтва.
Наразі навчання проводяться в онлайн режимі

Програма навчання:
Базові дисципліни:
Спеціальність
Академічний, естрадний, народний вокал;
Фортепіано; Гітара; Баян; Оркестрові ударні
Сольфеджіо
Сольфеджіо допомагає розвивати музичні вміння та навички, такі як розуміння музичних термінів, нотного письма, темпу, ритму, гармонії та мелодії. Крім того, заняття сольфеджіо допомагає поліпшити слухову пам'ять та концентрацію,
Музична література
Ця дисципліна допомагає розширити знання про різноманітні музичні жанри, стилі та композиторів, що дозволяє краще розуміти музику, яку ми слухаємо. Крім того, вивчення музичної літератури допомагає розвивати критичне мислення та аналітичні здібності,
Хор
Співати в хорі розвіває вокальні здібності та навички, такі як голосова техніка, інтонування та дихання. А ще поліпшити соціальні навички, такі як співпраця та комунікація з іншими учасниками хору. Крім того, спів в хорі може бути чудовим способом знайомитися з новими людьми та розвивати себе як особистість.
Музичний інструмент
Навчання музичного інструменту допомагає розвивати творчі навички, такі як імпровізація та композиція.
Суміжні дисципліни:
Хореографія
Танець - це ідеальний та веселий спосіб підтримувати фізичну активність дітей. На наших заняттях діти розвивають гнучкість, діапазон рухів, витривалість та силу. Рухи в танці також покращують рівновагу, координацію і поставу.
Акторська майстерність
Програма навчання спрямована на те, щоб допомогти учням стати більш впевненими та набути навичок акторів. Курс включає теоретичні заняття і практичні вправи, які допомагають поліпшити техніку акторської гри, вираження емоцій і здатність до співпраці з іншими акторами.
Участь у ансамблях
На базі музичного відділення існує дитяча оперна студія “Tutti kids”, театр пісні “Весна”, вокальний ансамбль “Рондо”, інструментальний естрадно-джазовий ансамбль.
Набір в класи
від 6 років
які пішли до 1-го класу загальноосвітньої школи.
Термін навчання
8 років
(або 6 років якщо вік вступу 8-10 років)
Вартість
440 грн/місяць
Заняття в школі є першою сходинкою професійної музикальної освіти. Після закінчення 8-го класу учні отримують свідоцтво про позашкільну освіту.
Запрошуємо до вступу!
Вступ
Зарахування відбувається після вступного іспиту.
Навчання проводяться в онлайн режимі
Вартість навчання
від 440грн/місяць
Дізнайтесь більше про наші відділення та реєструйтесь за тел. +38(050)-742-98-81, або залишайте заявку.
Чекаємо на ваших неповторних і талановитих дітей!

Викладачі музикального відділення

Кирилова Мар’яна Володимирівна
Завідуюча музичним відділенням. Викладач хорового класу та класу вокалу.
Закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського.
Учні її класу – постійні переможці фестивалів та конкурсів міського, обласного, всеукраїнського й міжнародного рівнів. Неодноразово ставали стипендіатами програми від харківського міського голови “Кращий учень”. Її випускники навчаються в середніх та вищих музичних навчальних закладах. Керівник дитячої оперної студії «Tutti kid’s», яка створена на базі музичного відділення. Нагороджена подякою міського голови Харкова.

Акиньшина Тетяна Вікторовна
Викладач класу народного співу.
Закінчила Харківську державну академію культури.
Відмінник освіти України, Заслужена артистка України.
Її вихованці неодноразово ставали призерами різних фестивалів та конкурсів. Має методичні роботи за специфікою викладання народного вокалу.

Приступа Вікторія Вікторівна
Викладач по класу вокалу.
Закінчила Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського за фахом «Хорове диригування».
Учні її класу беруть участь в концертній діяльності школи, виступають на різних вокальних фестивалях і конкурсах міста.

Ковальцова Марина Леонідівна
Викладач музично-теоретичних дисциплін.
Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди та Харківський національний університет мистецтв імені І.П. Котляревського. Під час навчання брала участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Арт-домінанта» та стала лауреатом І-го ступеня в номінації «Методична майстерність».
З 2017 року працює в ШСТСН викладачем музично-теоретичних дисциплін (сольфеджіо та українська й зарубіжна музична література). Також веде початковий курс історії образотворчого мистецтва на художньому відділенні школи. Паралельно з роботою в ШСТСН читає лекції студентам Харківського музичного училища імені Б. М. Лятошинського.
Її учні щороку беруть участь в різних олімпіадах, обласних і всеукраїнських конкурсах у Харкові та за його межами. Діти показують високі результати та отримують звання диломантiв та лауреатів.

Цапенко Ірина Анатоліївна
Викладач класу фортепіано, концертмейстер класу вокалу.
Закінчила Київський педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.
У ролі концертмейстера неодноразово брала участь в різних вокальних фестивалях і конкурсах. Успішно готує обдарованих учнів до участі в різноманітних музичних заходах.

Саніна Світлана В’ячеславівна
Викладач класу вокалу.
Закінчила Харківський національний університет мистецтв
імені І.П. Котляревського.
Успішно працює з дітьми в жанрі академічного вокалу. Учні її класу не раз ставали дипломантами та лауреатами різних вокальних фестивалів і конкурсів. Обдарована співачка, систематично бере участь у творчому житті школи. Також працює ілюстратором-вокалістом у класі концертно-камерного ансамблю Харківського музичного училища імені Б.М. Лятошинського.

Котанова Тетяна Іванівна
Викладач хореографічних дисциплін.
Закінчила Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія».
З 2016 року працює викладачем хореографічних дисциплін.

Буланова Тетяна Миколаївна
Викладач і концертмейстер класу народного співу.
Закінчила Харківський державний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика». Проходила стажування в Харківському національному університеті мистецтв імені І.П. Котляревського.

Поліванов Володимир Юрійович
Викладач класу гітари.
Автор численних гітарних аранжувань й перекладень. Готує учнів до виступів на концертах. Бере участь у творчому житті школи, виступаючи як соліст-виконавець, так і в складі ансамблю.

Черняєва Ольга Володимирівна
Викладач класу фортепіано.
Закінчила Харківський державний університет імені А.М. Горького та Білгородське музичне училище.
Стаж роботи більше 50 років. Добросовісний та досвідчений педагог. Її роботу відрізняє не тільки професіоналізм і висока культура спілкування, а й доброзичлива, дружня атмосфера в класі. Учні її класу регулярно беруть участь в різних фестивалях, конкурсах і концертах.

Яценко Олена Валеріївна
Викладач класу фортепіано, концертмейстер класу вокалу.
Закінчила Харківський педагогічний університет імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Музика».
Досвідчений концертмейстер, у педагогічній роботі проявляє творчий підхід до підбору репертуару. Її учні є призерами різних фестивалів і конкурсів.

Воробйова Олена Афанасіївна
Викладач класу фортепіано, концертмейстер хорового класу та класу вокалу.
Закінчила Азбестовське музичне училище.
Досвідчений викладач. Її учні систематично беруть участь у концертному житті школи.