top of page
  • Фото автораГалина Братчик

«Акварелям» — 10 років!

20 травня 2022 року ансамбль танцю «Акварелі» Школи сучасних театрально-сценічних напрямів святкує своє 10-річчя. За цей час зросла майстерність ансамблю: збагатився репертуар, стали яскравішими костюми та найголовніше — за всі ці роки не втрачені злагодженість і єдність колективу. В цьому велика заслуга керівників ансамблю — Анастасії Д’яченко, Галини Горбач, Анни Фоміної.


За 10 років ансамбль танцю «Акварелі» скорив близько 10 міст України і привіз до Харкова велику кількість призових місць найпрестижніших конкурсів.


Це успіхи не лише викладачів, а й, в першу чергу — результати праці дітей, небайдужість їх батьків, адміністрації школи, керівників міста і всіх тих, хто з повагою і шаною відноситься до роботи колективу.


Вітаємо з ювілейним Днем народження ансамблю «Акварелі» його учасників, керівників, концертмейстерів та всіх тих, хто причетний до створення та розвитку колективу.


Щиро бажаємо учням і керівникам нових творчих злетів та найближчим часом відсвяткувати, як і годиться танцівникам, у натхненній праці святкового концерту!

0 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page