top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Активність хореографів в режимі «онлайн»

Під час дистанційного навчання хореографічне відділення активно працювало в онлайн-режимі. На початку карантину викладачі займалися самоосвітньою діяльністю у пошуках інструментів та ресурсів дистанційного навчання. Відділення створювало та розробляло нові форми та методи навчання для більш ефективного проведення онлайн-уроків. Спочатку це були відео-уроки та корегування роботи учнів за їх відео-звітами. Згодом всі викладачі перейшли на онлайн-уроки. Проводилися заняття за допомогою платформи «Zoom». Контрольні заходи були проведені на досить високому рівні також в режимі «онлайн».


Дистанційне навчання хореографічного відділения ШСТСН в онлайн-режимі. Викладач: Дьяченко А.В.


Окрім проведення онлайн-уроків викладачами відділення було проведено:


  1. щотижневі онлайн-чаювання з метою покращення психологічного стану учнів та підтримання дружньої атмосфери в колективі;

  2. бесіди щодо збереження фізичного здоров’я, правил поводження та особистої гігієни під час карантину;

  3. онлайн-проєкт до Дня матері, в якому взяли участь учні всіх класів відділення;  1. участь в дистанційних конкурсах («Радея-Dance» — 1-е місце у номінації сучасна хореографія, «Місто талантів», «Квіти Зимцерли» — 1-е місце у номінації народна хореографія, 1-е та 2-е місце у номінації естрадна хореографія).


1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page