top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Винагорода за талант – міжнародне визнання

Упродовж вересня у Харкові проходив ХІІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко». За всі роки учасниками одного з найбільших конкурсів дитячої творчості стали понад 7 тисяч відеомейкерів зі 132 країн світу. Цьогоріч таланти демонстрували представники 109 держав. По-справжньому особливим цей фестиваль став і для учнів телевізійного відділення Школи сучасних театрально-сценічних напрямів. Незважаючи на те, що фестиваль у цьому році проходив у незвичному онлайн-форматі, діти по-справжньому виборювали перемогу.


З майже 1500 конкурсних робіт компетентним журі були обрані 235 проектів, серед яких і твори наших вихованців Валентина Любицького, Софії Наумової та Богдана Крушеницького (викладачі М. Ванюшкіна, А. Неконенко, А. Заваляєва). Діти гідно проявили себе у номінаціях: «Краща телепрограма, зроблена для дітей», «Краща соціальна реклама дитячої студії», «Екологія живої природи: відновлення та збереження». Тому, завдяки своїм проектам отримали у подарунок політ на справжньому літаку.


Найголовнішим здобутком та великою гордістю для ШСТСН стала перемога учня Валентина Любицького у номінації «Краща соціальна реклама дитячої студії». Твір «5 проміле» підіймає страшну, але таку важливу та актуальну тему у нашому суспільстві – проблему вживання алкоголю. Червоною стрічкою роботи проходить головна думка: «Алкоголь витісняє все з твого життя… Все найважливіше і головне».


Організатори та партнери медіафестивалю підкреслили щороку зростаючу якість фестивальних робіт та побажали учасникам не зупинятися на досягнутому і продовжувати розкривати власний талант. Ми пишаємося учнями та викладачами, що гідно представили студію «Наш Світ», ШСТСН та рідне місто Харків. Бажаємо великих здобутків та підкорення медіа-вершин!

#победа #2020 #СофіяНаумова #5проміле #відеомейкер #Екологіяживоїприродивідновленнятазбереження #школасовременныхтеатральносценическихнаправлений #диплом #медіафестивальДитятко #БогданКрушеницький #дети #ХІІМіжнароднийдитячиймедіафестивальДитятко #харьков #студіяНашСвіт #МВанюшкіна #зробленадлядітей #АНеконенко #онлайнформат #детскийконкурс #ШСТСН #АЗаваляєва #медіафестиваль #Кращателепрограма #харкiв #мультипликационноеотделение #ВалентинЛюбицький #телевизионноеотделение #конкурс #Кращасоціальнарекламадитячоїстудії

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page