top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Випускні таланти-2021

17 червня у ШСТСН відбувся випускний вечір «Рейс 20-21. Політ нормальний». Цього року школу закінчили 40 випускників, серед яких чимало призерів та лауреатів міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів і фестивалів.


Талановиті наші випускники! Бажаємо вам щасливого та насиченого творчими подіями життя. Нехай у вас буде мільйон шансів, які знайдуть відгук у вашому серці. Впевнено ідіть за мрією і не відступайте у досягненні своєї мети.


Можливо не всі ви станете професійними театралами, хореографами, музикантами, художниками, телевізійниками чи мультиплікаторами, але любов до мистецтва, залишиться з вами на все життя.


Бажаємо вам успіхів та нових перемог!

#театральноеотделение #школасовременныхтеатральносценическихнаправлений #Харків #учебныйгод #харьков #телевізійневідділення #випускники #ШСТСН #театр #Рейс2021Політнормальний #Школисучаснихтеатральносценічнихнапрямів #выпуск2021 #художественноеотделение #музыкальноеотделение #харкiв #мультипликационноеотделение #випуск2021 #телевизионноеотделение #хореографическоеотделение

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page