top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Вітаємо переможців Першого конкурсу театрально-сценічного мистецтва «ЛЕТИ!» і до зустрічі в наступно

Дорогі друзі! 26-28 жовтня 2018 року в нашій Школі сучасних театрально-сценічних напрямів пройшов І Відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання «ЛЕТИ!». Вперше ми приймали стільки гостей. У конкурсі взяли участь дитячі та юнацькі творчі колективи Харкова, області та інших міст України. Учасники у віці від 6 до 17 років представили свої роботи в номінаціях: «МАЛІ ТЕАТРАЛЬНІ ФОРМИ», «ХОРЕОГРАФІЯ», «ВОКАЛ», «СЦЕНОГРАФІЯ», «КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВО», «МУЛЬТИПЛІКАЦІЯ». На конкурс завітало понад 400 дітей, які виступили перед журі і глядачами.До журі конкурсу увійшли викладачі Харківського художнього училища, Харківського вищого коледжу мистецтв, Харківської державної академії культури, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Сподіваємось, що ми теж будемо навчатися там, коли підростемо. Чекайте на нас, члени журі!


Леонід Садовський голова журі в номінації «Малі театральні форми», заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри майстерності актора драматичного театру Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського.

«Очень приятно было видеть молодых ребят, которые уже связали свою юную жизнь с театром. Всех, кто сегодня выходил на эту сцену Бог не обошел стороной. У каждого в той или иной степени присутствует элемент актерского мастерства. Хочу поздравить всех нас с таким чудесным праздником.»


Сніжана Сгібнєва голова журі в номінації «Вокал», кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри сценічної мови Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського.

«Впечатления прекрасные! Это был праздник песни, костюмов, праздник сценического искусства в целом! Очень хочется поблагодарить организаторов конкурса, потому что, я понимаю, какая огромная работа была проведена. Такие мероприятия вдохновляют, заряжают и детей, и родителей, и преподавателей. Ребята безумно талантливы. У них здоровая конкуренция. Они слышали друг друга, получили прекрасный опыт. Им было чем поделиться, и было чему поучиться.»


Аркадій Чадов голова журі в номінації «Сценографія», викладач спеціальних дисциплін сценічного мистецтва Харківського художнього училища, головний художник Харківського обласного комунального закладу «Харківський театр для дітей та юнацтва».

«Наше юное поколение продемонстрировало прекрасные работы в номинации «Сценография». Ребята показали свое понимание в раскрытии драматургии. Я был очень впечатлен. Некоторые работы были на таком высоком уровне, что стоило даже их взять на вооружение для себя. Театр – это такое интересное содружество, где можно долго учиться этому искусству. Сегодня я не только оценивал, но и учился у юных дарований. И очень здорово, что этот конкурс будет продолжаться.»


Зоя Алфьорова голова журі в номінаціях «Кіно,-телемистецтво», «Мультиплікація», доктор мистецтвознавства, професор, декан факультету кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури.

«Мені, як декану кінофакультету хотілось би мати на теренах України і Харкова, зокрема, в межах спеціалізованого художньо-естетичного закладу середньої освіти саме такий конкурс. Він охоплює усі види мистецтва, зокрема, кіно,-телемистецтво і анімацію, і ми сподіваємось, що до нас прийде вже підготовлений абітурієнт. Дуже нас втішила ретельно розроблена концепція фестивалю. По-перше, вона орієнтується на вікові особливості. І це важливо, бо діти різного віку мають різний життєвий досвід. По-друге, ми побачили, що конкурсна програма складається з різних видів та жанрів кінематографу і телебачення. Окремо хочу сказати про анімаційні роботи, які зроблені на дуже високому рівні. Дійсно, такий конкурс має майбутнє.»

Дякуємо за підтримку та допомогу у проведенні конкурсу Департаменту культури Харківської міської ради та партнеру – Харківському національному університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Друзі, вітаємо вас із завершенням І Відкритого конкурсу театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання «ЛЕТИ!» та бажаємо невпинного творчого зростання, насолоди мистецтвом і підкорення нових вершин, а керівникам – чудових ідей, любові до професії і дітей, невичерпного ентузіазму та оптимізму. Скучатимемо за вами! До зустрічі у 2019 році!

#победа #концерт #театральноеотделение #спектакль #хореографическиеколлективы #школасовременныхтеатральносценическихнаправлений #ансамбльпесниВесна #2018 #хореография #диплом #дети #режиссёр #учебныйгод #ансамбльнародноготанцаАкварели #вокал #театральнаянеделя #харьков #жюри #школиестетичноговиховання #фестиваль #вокалисты #Лети #театральныйфестиваль #актерскоемастерство #ІВідкритийконкурстеатральносценічногомистецтвамалихформ #отчетныйконцерт #обучение #детскийконкурс #ШСТСН #театр #художественноеотделение #музыкальноеотделение #театральныйдень #харкiв #мультипликационноеотделение #сценречь #телевизионноеотделение #конкурс #хореографическоеотделение #сценическаяречь

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

留言


bottom of page