top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Мистецтво – об’єднує, мистецтво – допомагає

У Школі сучасних театрально-сценічних напрямів» пройшов благодійний захід «Мистецтво допомоги». Учні телевізійного відділення за допомогою завідуючої відділенням та викладача Мусієнко Ольги В’ячеславівни організували тематичні майстер-класи з метою збору речей для малозабезпечених родин. Всі бажаючі мали змогу підтримати проект та допомогти сім’ям. А від «майбутніх телевізійників» — отримати професійну фотосесію, дізнатися таємниці створення відео для популярних соціальних мереж, аналіз «нетипового» кінематографу та можливість спробувати себе в образі тележурналіста.


майстер-класс учнів телевізійного відділення ШСТСН

«Протягом навчання у нашій школі діти отримують багато різноманітних професійних знань та навичок у сфері мистецтва. Але, ми дуже раді, що головному їх не потрібно вчити – бути небайдужими до інших та творити добро» – зазначила завідуюча телевізійним відділенням Ольга Мусієнко.


волонтерська організація «Станція Харків»

Усю зібрану допомогу діти передали до найбільшої у Харківській області волонтерської організації «Станція Харків». Керівник організації Алла Фещенко подякувала учням ШСТСН. А також вона зазначила, що подібна ініціативність та небайдужість до ближнього робить наш світ кращим та зовсім не залежить від віку.


Сподіваємося, що подібні заходи стануть доброю традицією. І з кожним разом все більше людей долучатимуться до цієї важливої справи.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page