top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Перлина Поділля 2016

15-17 квітня у  м. Кам’янець-Подільський пройшов наймасштабніший  Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв  «Перлина Поділля-2016».

Понад 1600 учасників із 17 областей України (31 місто) та гості з Молдови змагалися за звання кращих у трьох номінаціях: хореографічне, вокальне та циркове мистецтво.

Очолили зіркове журі український танцюрист, суддя телевізійних проектів “Танцюють всі” та “Україна має талант” Влад Яма, народний артист України Віктор Павлік, фіналіст проекту Х-Фактор Олександр Кривошапко, заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса Марк Орловський, хореограф із Португалії Алдо Віейра, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Бєлєванцев, заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор фестивалю Віта Савінська.

Свої вміння і здібності продемонстрував на сцені і ансамбль народного танцю «Акварелі». Яскраві виступи  колективу  не залишили суддів байдужими, тож «Акварелі» отримали ІІ місце у віковій категорії 11-13 років. Колектив перебував у Кам’янець-Подільському три дні. Протягом першого дня дітей запросили на екскурсію містом і дискотеку, у наступний – були репетиції та конкурс, а третій день присвятили святковому параду, під час якого учасники пройшли містом до Ратуші, де була встановлення сцена, і відбулося нагородження переможців. Також для дітей провели майстер-класи, виступали відомі зірки. І, нарешті, колектив брав участь разом із двома тисячами інших учасників у флешмобі.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page