top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Учням театрального відділення дуже сподобалося працювати в онлайн-режимі

Не секрет, що творчий політ фантазії зупинити неможливо. І навчання в домашніх умовах цьому не перешкода. Вже під час першого тижня дистанційних занять педагоги театрального відділення ШСТСН знайшли форми, як в нових умовах ефективно займатися творчістю.


Онлайн-уроки з «Акторської майстерності», «Постановки спектаклів» й «Танцю» проходили у форматі відеоконференцій через платформу Zoom та шляхом створення коротких відео через «Telegram»-чат. Протягом тижня учні працювали над завданням і в індивідуальному порядку надсилали робочі варіанти. Після цього відбувався загальний перегляд та обговорення результатів. Під час створення з підручних засобів цікавих історій учні працювали над композицією кадру, темпоритмом, ляльководінням і подієвістю оповідання. Завдання були найрізноманітніші: акторські монологи, режисура лялькових етюдів, емоційні перевтілення, вправи на координацію з предметами, відпрацювання танцювальних рухів тощо.
Нашим учням дуже сподобалося працювати в онлайн-режимі. І не просто займатися, а експериментувати. Наприклад, юні актори театру «4elovechki» 6-го класу театрального відділення шукали собі місце у власному будинку, спілкувалися з предметами, досліджували простір навколо себе і за допомогою пластики свого тіла розповідали різні історії.


Робота над сценічним мовленням відбувалась індивідуально за допомогою програмного забезпечення Zoom та Viber. Кожне заняття починалося з дихальної та артикуляційної гімнастики, якою діти займались ще з початку року.

Підведення підсумків півріччя також проходило дистанційно. Педагоги обирали різні форми. Багато заліків проходили онлайн. Деякі були в формі відео-записів, які готували самі діти.


Наші педагоги успішно освоїли онлайн-форми викладання театральних дисциплін. Доказом тому — призові місця на онлайн-конкурсах читців у Києві та Харкові. Учениця 6-го класу Марія Смаглій та учениця 7-го класу Анастасія Лебединець посіли другі місця у своїх вікових категоріях на Всеукраїнському онлайн-конкурсі читців художнього слова «Білі Конвалії». Підготували переможців педагоги зі сценічної мови Мельникова Людмила Григорівна та Корольова Людмила Олександрівна.

Ще одна учениця викладача Корольової Л.О. — Анастасія Мерінець (7-й клас) отримала першу премію на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Зоряні мости до Дня захисту дітей».

Наші семикласники брали участь у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Соняшник». Перші місця — у Світлани Стеценко за індивідуальний виступ, та у акторів дитячого музичного театру «Сюрприз» за літературну композицію.

На Міжнародному конкурсі сучасного мистецтва творчого проекту Art Prima Fest «Чарівна квітка» учениці 4-го класу педагога Корнієнко Лариси Григорівни також були відзначені журі. Олеся Савченко і Лада Таран стали лауреатами 1-го ступеня в номінації «Художнє слово». Від щирого серця вітаємо учнів та їх педагогів!


#театральноеотделение #2020 #спектакль #онлайнконкурс #Постановкиспектаклів #сценічнемовлення #КорольоваЛюдмилаОлександрівна #онлайнуроки #режисураляльковихетюдів #школасовременныхтеатральносценическихнаправлений #4elovechki #диплом #емоційніперевтілення #вправинакоординаціюзпредметами #дети #режиссёр #учебныйгод #ляльководіння #БіліКонвалії #відеоконференції #МаргаритаРоманцева #театральнаянеделя #Акторськамайстерность #акторськімонологи #харьков #ЗорянімостидоДнязахистудітей #МельниковаЛюдмилаГригорівна #артикуляційнагімнастика #проектArtPrimaFestЧарівнаквітка #відпрацюваннятанцювальнихрухів #театральныйфестиваль #онлайн #подієвістьоповідання #актерскоемастерство #талант #темпоритм #Telegramчат #пластикатіла #Zoom #обучение #детскийконкурс #ШСТСН #композиціякадру #театр #харкiв #фестивальконкурсСоняшник #сценречь #педагогитеатральноговідділення #конкурс #сценическаяречь #навчаннявдомашніхумовах

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page