top of page
  • Фото автораГалина Братчик

У харківському художньому музеї відкрилась виставка «Любому Харкову присвячується!»

19 серпня у Харківському художньому музеї відкрилась Міська щорічна художня виставка «Любому Харкову присвячується!». Проект було започатковано минулого року Департаментом культури Харківської міської ради та Школою сучасних театрально-сценічних напрямів. А вже цього року ідея знайшла однодумців і до виставки долучилися чотири мистецькі школи: ХДХШ №1 ім. І.Ю. Рєпіна, ДХШ №2 ім. П.О. Левченка, ДШМ №6 та ДШМ №7.


Кожен учасник цієї виставки своєю роботою розповідає про любов до рідного міста. Загалом 146 художників презентували понад 160 своїх творів у різноманітних техніках – від живопису, графіки і лінориту до скульптури і батику.


Спільне коло митців дорослих і підростаючих створило яскраве полістилістичне полотно, в якому знайшлося місце спогадам, рідним вулицям, минулому, сучасному і майбутньому міста.


Усіх поціновувачів мистецтва запрошуємо завітати до Харківського художнього музею (вул. Жон Мироносиць, 11) та познайомитись з чудовими роботами учасників виставки «Любому Харкову присвячується!». Експозиція буде доступна для перегляду до 19 вересня з 10:00 до 17:40 (вівторок – вихідний).


#вулЖонМироносиць #лінорит #художнявиставка #графіка #школасовременныхтеатральносценическихнаправлений #диплом #Харківськийхудожніймузей #дети #ДШМ7 #харьков #2019 #живопис #ДХШ2імПОЛевченка #батік #скульптура #мистецькішколи #художник #ХДХШ1імІЮРєпіна #ШСТСН #художнявиставкаЛюбомуХарковуприсвячується #ДШМ6 #художественноеотделение #харкiв #мультипликационноеотделение

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page