top of page
  • Фото автораГалина Братчик

Художнє та мультиплікаційне відділення успішно використовували нові форми навчання

Іноді, коли життя ставить нас в незвичайне становище, це сприяє народженню нових ідей та можливостей. З введенням карантину на території України уся вчительська спільнота в досить короткі терміни освоїла нові форми викладання у дистанційному режимі. Це стало справжнім випробуванням і для викладачів, і для учнів художнього та мультиплікаційного відділень ШСТСН.

Наші педагоги освоїли роботу в режимі конференцій за допомогою програмного забезпечення ZOOM та інших програм. Викладачі відділень на групових та індивідуальних заняттях активно користувалися можливостю роботи з відео, посібниками та дидактичними матеріалами.


Викладачі художнього та мультиплікаційного відділень Тихонова Л.М., Ларіонова Т.І., Глушич Л.О., Васильєва В.І., Глушич А.О., Литвиненко В.С. використовували у своїй роботі авторські відео-матеріали з покроковим виконанням завдань з художніх та мультиплікаційних дисциплін.


Особливо хочеться відзначити знахідки викладачів початкового курсу з історії мистецтва Глушича А.О. і Ковальцової М.Л. Вони не тільки проводили заняття з предметів на гарному професійному рівні. Але ці педагоги ще й стали авторами дуже цікавого і вдалого експерименту — проведення випускного іспиту онлайн. Захід передбачав три етапи:

  1. Вікторина. На цьому етапі учні показали свої знання творчості класиків українського живопису.

  2. Доповідь. Кожен учень підготував невеличку доповідь у формі реферату з ілюстративним матеріалом та домашню відео-доповідь. У цій частині завдання викладачі оцінювали вільну подачу підготовленого матеріалу.

  3. Відповідь на запитання білету за навчальною програмою.

Таким чином, завдяки різноманітним формам іспиту, наші учні змогли максимально розкрити свої знання та здібності з предмету.


Під час карантину учні художнього відділення брали участь у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі «Лавина талантів» за підтримки Міністерства освіти і науки та Міністерства культури Україні. П’ятеро наших учнів здобули звання Лауреатів першого ступеню. Це — Євгенія Остапенко, Анна Тимченко, Кіра Оленіч, Олександра Нєдова та Дарина Віхляєва. А ШСТСН отримала відзнаку за високий рівень підготовки дітей.


#победа #рисунок #2020 #випускнойіспит #онлайнуроки #Глушич #Лавинаталантів #школасовременныхтеатральносценическихнаправлений #диплом #Ковальцова #дистанційнийконкурс #карантин #композиція #дети #дистанційнийрежим #авторськівідеоматеріали #новіформинавчання #харьков #жюри #МаринаКовальцова #іспит #Ларіонова #живопис #Васильєва #вчительськаспільнота #пандемія #художнідисципліни #онлайн #відеоконференції #талант #Тихонова #Zoom #історіямистецтва #обучение #детскийконкурс #Литвиненко #ШСТСН #художественноеотделение #харкiв #груповізаняття #Лауреатпершогоступеню #відеороботи #учбовіпрограми #новіможливості #конкурс #індивідуальнізаняття

1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page