top of page
  • Фото автораГалина Братчик

«4elovechki» на ІІІ Фестивалі Українського аматорського театру «День театру»

Після травневих свят Київ приймав театральних гостей з усіх куточків України на ІІІ Фестивалі Українського аматорського театру «День театру». Справжній театральний марафон чекав мешканців та гостей столиці. 95 колективів з 40 міст України, 115 вистав протягом 4 фестивальних днів.

Своєю творчістю юні та дорослі аматори вражали глядачів на головних театральних майданчиках Києва, а саме, на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, Київського національного академічного Молодого театру, Київського академічного театру юного глядача на Липках, ТВЗК «Український академічний драматичний малий театр», Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського, Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса.

На цьому фестивалі Школу сучасних театрально-сценічних напрямів представив театр «4elovechki» з прем’єрним показом музичної вистави «Magic Mystery Tour», режисером якого є викладач Кіра Малініна. Це вистава-подорож про часи хіппі, бітломанії, миру та пісень про кохання.

Журі високо оцінило роботу юних акторів та режисера, відзначивши, що вистава була повністю авторською та написана спеціально для дітей. Вітаємо театр «4elovechki» з прем’єрою та перемогою у номінації «Дитячий театр»!

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page