top of page

Про школу

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «ШКОЛА СУЧАСНИХ ТЕАТРАЛЬНО-СЦЕНІЧНИХ НАПРЯМІВ» Департаменту культури Харківської міської ради існує з початку 90-х років, та весь цей час є територією творчості для юних митців: художників, мультиплікаторів, акторів, танцюристів, вокалістів, інструменталістів та журналістів.

 

Школа знаходиться в Харкові, у сумнозвісному районі "Салтівка", де тривалий час велися активні бойові дії. На щастя, будівля школи вціліла, але продовжувати роботу колектив не може, адже заклад не має укриття, яке б гарантувало безпеку навчального процесу, навіть під час повітряних тривог.

Наразі всі відділення продовжують роботу лише в онлайн форматі, проте діти потребують живого спілкування і тієї синергії, яка виникає лише в процесі безпосереднього живого контакту з педагогами. 

Діти займаються творчістю в одному з напрямків школи: театральному, художньому, хореографічному, мультиплікаційному та телевізійному

director.jpg

Мурзіна Зінаїда Миколаївна

директор та ініціатор створення школи

Понад 30 років працює на посаді директора закладу, є ініціатором створення школи. Зінаїда Миколаївна – талановитий адміністратор та організатор, за її ініціативи, вперше серед шкіл естетичного виховання, було відкрито телевізійне та мультиплікаційне відділення; створено дитячі творчі колективи: театр опери, музично-драматичний театр, ансамбль народного танцю з театральною спрямованістю, а також молодіжний театр і молодіжну мультиплікаційну студію.

Харківська Школа сучасних театрально-сценічних напрямів – це злітний майданчик для кожної дитини. Тут ми вчимо втілювати свої мрії в реальність, спілкуватися й ділитися своїми переживаннями, дружити і співпрацювати.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті школи

bottom of page