top of page

Книга коміксів

Ми прагнемо допомогти дітям, які постраждали внаслідок бойових дій на території України, висловити свої думки та переживання за допомогою малюнка, а також об'єднати якомога більше учасників, щоб їхні історії почули і побачили у всьому світі.


Наша мета – зібрати кошти для будівництва укриття на території харківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів, яке стане не тільки безпечним прихистком, а й територією творчості для юних митців; а також надрукувати книгу коміксів, до якої увійдуть кращі роботи, створені дітьми та їх педагогами. Це видання буде символом важливого історичного та культурного шляху нашої країни і розкаже, як діти пережили надскладний період свого життя.

Наразі ми збираємо кошти на будівництво укриття

Тільки-но буде зібрано достатньо коштів, ми одразу почнемо роботу над побудовою укриття для дітей харківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів.​

Коли укриття буде побудовано і ми відновимо навчальний процес, розпочнемо другий етап – збиратимемо кошти і запустимо в роботу перший наклад книги коміксів, до якої увійдуть кращі роботи, створені дітьми та їх педагогами.

Як підтримати проєкт

Зробіть донат на рахунок проєкту "Діти, які бачать війну" на будь-яку комфортну для вас суму та заповніть форму нижче, додавши квитанцію про переказ грошей. 

У призначенні платежу вкажіть: "Благодійний внесок на будівництво укриття".

Завантажити
bottom of page